Вы находитесь здесь: Главная > Статьи > КамАЗ-6540 — чотиривісний великотонажний самоскид

КамАЗ-6540 — чотиривісний великотонажний самоскид

Камаз 6540 — це чотиривісний великотонажний самоскид з колісною схемою 8 × 4, який призначений для транспортування різного роду будівельних, промислових, побутових та інших вантажів по дорогах всіх категорій. «Кар’єра» автомобіля почалася порівняно недавно — його серійне виробництво на потужностях Камського підприємстві запустили в 2001 році. А в результаті «масштабної модернізації 2010 року» і він отримав свою «порцію» поліпшень, основні з яких — сучасна кабіна і новий двигун.

У спорядженому стані чотиривісний автомобіль важить 12 425 кг, а його вантажопідйомність досягає 18 500 кг.

Самоскид оснащений вантажною платформою прямокутної конфігурації обсягом 11 кубічних метрів — вона має заднє напрямок розвантаження, а піднімається на кут в 55 градусів. Для Камаз 6540 заявлений один двигун — це рядна дизельна «шістка» Cummins ISB6.7e4 300 робочим об’ємом 6.7 літрів, що відповідає екологічним вимогам «Євро-4» і укомплектована турбокомпресором, системою впорскування Common Rail і проміжним охолодженням наддувочного повітря. Мотор максимально розвиває 298 кінських сил (219 кВт) при 2500 об / хвилину. Стандартно самоскид обладнаний 9-ступінчастою механічною коробкою передач з дистанційним управлінням, дводисковим діафрагмовим зчепленням з гідравлічним пневматичним підсилювачем. Максимально вантажівка здатна розвивати швидкість не менше 100 км / год, а споживає при цьому не більше 33.6 літрів пального в комбінованих умовах пересування. В основі самоскида Камаз 6540 знаходиться потужна рамна конструкція з залежними підвісками на напівеліптичних ресорах спереду і ззаду. Машина оснащена рульовим механізмом «черв’ячної» будови, в який інтегрований гідравлічний підсилювач управління. Крім того, цей автомобіль укомплектований гальмівною системою з пневматичним приводом і барабанними пристроями діаметром 400 мм на всіх колесах. У стандартній комплектації вантажівки присутні: гідропідсилювач керма, ремені безпеки, антиблокувальна система гальм, підресорене крісло водія, обігрівач кабіни, передпусковий підігрівач двигуна і багато іншого.

Запчастини на КрАЗ-7133Н4 можна купити без особливих труднощів. У цьому для вас буде надійним помічником наш інтернет-магазин «БАНГА», в широкому асортименті якого ви знайдете оригінальні і сертифіковані комплектуючі та запчастини на КрАЗ, МАЗ і інші вітчизняні та іноземні вантажівки. Інтернет-магазин «БАНГА» є одним з лідерів з продажу автозапчастин в Україні більше 7 років. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому ціни на запчастини і комплектуючі встановлені без накруток і «прихованих» комісій.

Телефонуйте нам і вигідно замовляйте нові деталі за цінами нижче, ніж в інших автомагазинах України. Ми доставимо якісні деталі за мінімальну кількість часу в будь-яке місто України! Уявіть, наскільки ви зможете заощадити, якщо виберете наш автомагазин!

Комментарии закрыты.